AE-150™

Güç Transformatörleri için Kısmi Deşarj Tespit ve Konum Belirleme Cihazı

AE-150™, güç transformatörlerinde meydana gelen kısmi deşarj olaylarının akustik ve elektriksel algılayıcılardan gelen sinyaller değerlendirilerek tespiti ve deşarj konumunun belirlenmesi amacıyla geliştirilmiştir.

PD Annunciator™

Kısmi Deşarj İzleme ve Uyarı Sistemi

PD Annunciator™ benzersiz tasarıma sahip bir kısmi deşarj izleme ve uyarı sistemidir. Ana modül üç izleme kanalına sahip olup, sistemin ihtiyacı olan bilgi her bir kanala bağlanan TEV, Akustik veya HFCT algılayıcıları ile elde edilir.

ADD™

Orta Gerilim Şebeke Bileşenleri için Kısmi Deşarj Tespit Cihazı

ADD™ parafudr, kuru tip transformatör, buşing ve izolatörler gibi orta gerilim şebeke bileşenlerinde meydana gelen kısmi deşarj olaylarının tespit edilmesini sağlar.

PD-LT™

Kısmi Deşarj Tespit Cihazı

PD-LT™ kablo başlığı, izolatörler, buşingler gibi havai şebeke bileşenlerinde bakım ve güvenlik amaçlı olarak kısmi deşarj olaylarının belirlenmesi amacıyla kullanılır.

PDS™

Kablolar için Kısmi Deşarj Tespit Cihazı

PDS™ güvenlik ve bakım amaçlı olarak kablolarda meydana gelen kısmi deşarj olaylarının tespiti amacıyla kullanılır.

ULD-40™

Ultrasonik Korona & Ark Tespit Cihazı

ULD-40™ elektrik şebekesinde meydana gelen korona olayı ve ark oluşumlarını belirlemek amacıyla geliştirilmiş bir cihaz olup, ilave aksesuarları ile birlikte önleyici bakım çalışmaları kapsamında kullanılabilecek düşük maliyetli bir çözüm oluşturmaktadır.

XDP-II™

Kısmi Deşarj İzleme ve Kayıt Sistemi

XDP-II™ dahili bataryası yardımıyla beslenen bir kısmi deşarj tespit ve analiz cihazıdır. Uygun aksesuarları ile birlikte kullanıldığında XDP-II™; kablo ek noktaları, metal gövdeli hücreler, transformatörler gibi uygulamalarda meydana gelen kısmi deşarj olaylarının tespiti amacıyla kullanılmaktadır.