GÜÇ KALİTESİ ÇÖZÜMLERİ
Ölçüm
AR&GE
Analiz
Danışmanlık

Güç Kalitesi Problemlerinin Ölçümü

GENETEK, kuruluşundan bu yana, elektrik mühendisliği çatısı altındaki birbirinden farklı alanlarda endüstrinin ihtiyacına uygun çözümler sunmaktadır. Yüksek hassasiyete sahip Class A (Sınıf A) güç kalitesi analizörleri ile çok sayıda noktadan aynı anda ölçümler gerçekleştirebilir ve işletmenin verimini ve üretim sürekliliğini etkileyen en zorlu güç kalitesi olaylarının dahi tespitini sağlayabilmektedir.

PQI-DA smart

PQ_Box_150

a-eberle PQ-Box 150

pq_mk_pqbox_200_0

a-eberle PQ-Box 200

pq_mk_pqbox_300

a-eberle PQ-Box 300

Güç Kalitesi Problemlerinin Analizi

Tamamı Elektrik Mühendisi olan kadrosu ile sektörde alışagelmiş yaklaşımların ötesinde, detaylı ölçüm ve değerlendirme çalışmalarıyla problemin kaynağının tespit edilmesinden,uygun çözüm yöntemlerinin sayısal analiz yazılımları ve paket programlar üzerinde modellenerek tesis için boyutlandırılması ve bu çözümlerin müşteriye sunulmasına kadar olan süreçte sahip olduğu deneyim ve bilgi birikimini bilimle iç içe kullanmaktadır.

AR&GE

GENETEK, kuruluşundan bu yana birçok projeyi başarılı bir şekilde hayata geçirmiştir. Özellikle otomatik raporlama, uzaktan izleme ve çok sayıda ölçüm noktasının takibi gibi konularda farklı büyüklükteki birçok endüstriyel tesis ve elektrik dağıtım şebekelerinde uygulamaları bulunan Genetek, bilim ile pratiği bir arada yürüterek ihtiyaca uygun yenilikçi çözümler sunmaktadır.

rawpixel-983726-unsplash

Danışmanlık

GENETEK endüstriyel tesisler ve elektrik şebekelerinde karşılaşılan, işletme güvenilirliğini ve üretim sürekliliğini doğrudan tehdit eden güç kalitesi olaylarının tespit edilmesi, uygun çözüm yöntemlerinin araştırılarak en uygun çözümün belirlenmesi ve boyutlandırılması noktasında tamamı elektrik mühendisi olan deneyimli ve akademik kadrosu ile müşterilerine kaliteli danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.