Güç Sistemleri Analizi

GENETEK, teknik yazılımı ile güç sistemleri analizlerini gerçekleştirerek tesiste oluşan sorunların incelenmesini, sorunlara karşı çözüm üretilmesini, çözüme göre mevcut tesislerin revizyonunun veya istenilen niteliklere uygun tesis tasarımının gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Elektromanyetik Analizler

GENETEK, sahip olduğu teknik yazılımların gücü ile elektromanyetik ve elektromekanik cihazların analizlerinin gerçekleştirilmesi, analiz sonuçlarının raporlanması, ürünlerin tasarımı ve optimizasyonu konularında çözümler sunmaktadır.

Güç Kalitesi Çözümleri

GENETEK, yüksek ölçüm kapasitesine sahip cihazları ve yetkin personeli ile; enerji şebekelerindeki güç kalitesi sorunlarının tespiti, sebeplerinin belirlenmesi, raporlanması ve çözüm önerilerinin sunulması süreçlerinde ihtiyaç duyulan her türlü teknik desteği sunmaktadır.

Danışmanlık Hizmetleri

GENETEK, kendisi projeleri yürütebildiği gibi aynı zamanda proje hazırlama konusunda eğitim ve danışmanlık hizmetlerini de sunmaktadır. Özellikle yenilenebilir enerji ve akıllı şebeke uygulamaları konusunda rehberlik hizmetleri ve teknik destek sağlamaktadır.