PQI-DA smart

Güç Kalitesi Analizörü

PQI-DA smart tüm güç kalitesi standartlarına göre güç kalitesi ölçümleri gerçekleştirme veya tipik 3 fazlı sistemlerin akım ve gerilim bilgilerini ölçme amacıyla kullanılır.

A-eberle Saydam1
PQ-Box 150/200/300

Mobil Güç Kalitesi Analizörleri

A. Eberle PQ-Box Mobil Tip Enerji Analizörü ailesi, bir güç kalitesi ölçümünden maksimum verimi almanızı sağlayacak şekilde şebekede meydana gelen tüm olayların kaynağını tespit etmenizi kolaylaştıracak birçok farklı tetikleme opsiyonuyla donatılmış mobil güç kalitesi analizörleridir.

A-eberle Saydam1
pq-box toplu
WeSense™

Akıllı telefonunuz artık bir güç kalitesi cihazı!

Güç kalitesi problemleri özellikle şebekeye bağlı son kullanıcı tarafında elektrikle çalışan ekipmanlarının tamamen zarar görmesine ya da arızalı çalışmasına sebebiyet verebilmektedir. Buna rağmen milyonlarca kilometre uzunluğundaki alçak gerilim şebekesi için enerji izleme nadiren yapılmaktadır. WeSense™, elektrik prizinden doğrudan yüksek doğrulukla güç kalitesi ölçümü yaparak bu boşluğu doldurmaktadır.

A-eberle Saydam1
WeSense
WinPQ

Enerji Kalitesi Değerlendirme Yazılımı

WinPQ yazılımıyla, çok sayıda sabit kurulumlu şebeke analizörü ve sıralı olay kaydedici (PQI-DA smart) tek hat şeması üzerinde uzaktan online olarak izlenebilir ve cihaz hafızasındaki tüm veriler otomatik olarak bilgisayara aktarılıp raporlanabilir.

A-eberle Saydam1
PQ_Family_All
REG-DA

Gerilim Regülatörü

REG-DA, kademe değiştiricili transformatörlerin ve reaktörlerin kontrolünü, izlenmesini, gerilim, akım, güç, güç faktörü ve frekans gibi temel parametrelerin ölçümünü sağlayan gerilim regülatörüdür.

A-eberle Saydam1
REG DA 0
REG-D

Gerilim Regülatörü

REG-D, kademe değiştiricili transformatörlerin ve reaktörlerin kontrolünü, izlenmesini, gerilim, akım, güç, güç faktörü ve frekans gibi temel parametrelerin ölçümünü genişletilebilir yapısıyla sağlayan gerilim regülatörüdür.

A-eberle Saydam1
otomatik-gerilim-regulatoru-reg-d
TrafoStick™

Delinme Gerilimi Sensörü

TrafoStick™’in benzersiz yapısı ve hassas sensörleri sayesinde ortam koşullarından etkilenmeden transformatör yağının delinme gerilimi, yağ sıcaklığı ve yağın nem düzeyi sürekli ölçülebilir. Ölçülen değerler Modbus-TCP gibi haberleşme protokolleri ile kullanıcı tarafından anlık olarak izlenebilir.

A-eberle Saydam1
trafostick
EOR 3D

Toprak ve Kısa Devre Arızası Algılama Cihazı

EOR 3D, üç farklı tasarım seçeneği ve sekiz farklı arıza algılama yöntemiyle toprak ve kısa devre arızalarının yönlü tespiti için kullanılmaktadır.

A-eberle Saydam1
EOR_3D_en
LVRSys™

Alçak Gerilim Düzenleme Sistemi

LVRSys™, güç kalitesi problemleri bakımından yaşanan sorunlarda ve yenilenebilir enerji entegrasyonu uygulamalarında eşsiz çözümler sağlamakta ve genişleyen şebekeler için uygun maliyetli bir seçenek olarak  sunulmaktadır.

A-eberle Saydam1